Kasutada vana kontaktläätsede konteinerit

12 geniaalset viisi, kuidas kasutada vana kontaktläätsede konteinerit

Möödub kuu võ paar ningi ostad uue paari kontaktläätsi ja vaata, järgmine üsna korraliku välimusega kontaktläätsede konteiner rändab ooootse prügikasti… STOPP!  Miks nii dramaatiliselt? Praktilised inimesed teavad – pole midagi (või peaaegu midagi), mida ei saaks uuesti kasutada. Läätsede konteiner ei ole erand. Nii et me jagame teiega 12 originaalset nippi, kuidas taaselustada läätsede hoiustamisvahendit tema uueks eluks ja kuidas kasutada seda täiesti erinevatel eesmärkidel.

1. Reisil: Karp ravimite jaoks

 FarmaatsiaKui ees on reis ja peate pidevalt kasutama retseptiravimeid, võite reisi ajaks vajalikud tabletid kergesti mahtuda kontaktläätsede konteinerisse. Sellisel juhul ei ole vaja kaasa võtta mitut karpi ravimeid või voldikuid.

2. Reisil: Šampoonile ja palsamile

 ŠampoonKavatsete minna lühireisile ja, nagu selgub, reisikott ei ole kummist, nii et tuleb leida võimalusi, kuidas säästa ruumi pagasis. Selle asemel, et tassida suurtes pudelites kaasa šampooni ja palsamit, võite ühekordsed kogused valada ühte või mitmesse mahutisse (sõltuvalt reisi kestusest).

3. Reisil: Kehakreemile

 IhupiimSama kehtib ka kehakreemile, kui ilma selleta ei kujuta ette minekut duši alla.  Ühest konteineritäiest kehakreemist jätkub isegi kaheks korraks.

4. Reisil: Hambapastale

 HambapastaKui reisikotis on juba raske leida kohta isegi hambapasta tuubile või teile meeldib puhastada hambaid pärast igat söögikorda sõltumata kus te viibite, ka hambapastat saab võtta kaasa kontaktläätsede konteineris. See tõesti ei võta palju ruumi ei kohvris ega ka käekotis.

5. Reisil: Kõrvatroppidele

 KõrvatroppeHindate mugavat lennureisi? Või äkki teile meeldib teil tukkuda reisil bussiga / rongiga / autoga? Lisaks meeldivamaks maandumiseks lennukis kasutate ilmselt kõrvatroppe. Ka neid saab hoida kontaktläätsede konteineris, et need ei kaoks käekotis ära ja oleksid käepärased siis kui te neid vajate.

6. Maitseainetele

MaitseaineSool ja pipar alati käepärast ja ühes kohas – ühes konteineri osas hoidke üht ja teises teist. See on tõesti mugav viis mahutada kõige vajalikumad maitseained ja säästa ruumi köögikappides.

7. Seemnete idandamiseks

 VõrsedKas teile meeldib aiandus mitte ainult aias, vaid ka oma kodus? Väikesed maitsetaimed saab istutada otse konteineritesse ja seejärel paigutada aknalauale ning luua lemmiktaimedest oma miniatuurse aia.

8. Peentele juveelitoodetele

KõrvarõngadKui kardate, et kuskil sahtlist või riiulilt kaovad ära väärtuslikud ehted ja väikesed kõrvarõngad, on ka need lihtne panna konteinerisse. See on eriti kasulik reisil, et oleks lihtne leida ehteid paljude teiste asjade vahelt.

9. Huulesalv

PalsamNeile, kes propageerivad käsitsivalmistatud huulepalsameid, konteineri kuju on eriti mugav nende säilitamiseks. Väikest konteinerit on mugav kaasas kanda käekotis, see ei ole sügav, nii et on tõesti mugav sõrmega kätte saada vajaliku koguse huulepalsamit. Lisaks, saab ühes konteineri osas hoida ühe maitsega palsamit ja teises teist.

10. Telefoni või mp3 mängija kõrvaklappidele

 KõrvaklapidÜkskõik kuidas kokku keeratud ja kotti/seljakotti topitud kõrvaklapid vajavad palju energiat ja kannatlikkust, kui üritad neid lahti harutada, samuti kõrvaklappide kipub kogunema mustus.  Tehes mõlemale konteineri küljele augud, saate ilusti pista sisse kõrvaklappide otsikud ja keerata juhtme ümber konteineri keskosa.

11. Võtmetele

 VõtiKindlasti te ei võta kogemata kaasa teiste võtmeid, kui kinnitate nende külge eristava ripatsi, mida on eriti lihtne valmistada just nimelt vanast kontaktläätsede konteinerist. Jääb vaid kasutada oma kujutlusvõimet ja mõelda, kuidas seda originaalselt kaunistada.

12. Käsitöömaterjalidele

PärlidKäsitöö tegijad saavad kasutada kontaktläätsede konteinerit väikeste töövahendite või materjalide hoidmiseks. See sobib väikestele helmestele, mansetinööpidele, nööpidele või litritele. Ükskõik, kuipalju te hindate kodus “boheemlikku” atmosfääri, kus kõikjal leidub “käepärast” vajalikke esemeid teie hobidele, siiski kas see ei oleks konteineritega palju paremini korraldatud?

Ja need on vaid mõned kõige levinumad vanade kontaktläätsede konteinerite kasutusviisid, kuid piiramatu kujutlusvõime aitab leiutava veel rohkemaid. Me loodame, et te leiate, kuidas vähemalt mõnda neist kohandada ja oma elustiilile.

Leave a Reply