Värvilised läätsed

Spetsialist annab nõu: millised värvilised läätsed varjavad kõige paremini?

Oleme sageli saanud erinevaid küsimusi, mis tõttu otsustasime avada oma kodulehel rubriiki “Küsige – aitame”, milles vastame teid huvitavatele küsimustele. Seekord vastame hea meelega lugeja abipalvele. Läätsede kandja elas üle trauma ja otsib võimalusi, kuidas seda mõnda aega varjata. Ja tema valib selleks väga õige viisi: varjata puudusi, rõhutada eeliseid. Nii et miks mitte ei võiks eeliseks olla silmad ja kõige parim viis neid rõhutada on värvilised läätsed. Järgmine – küsimus ja professionaali vastus.

Küsimus

Spetsialisti kommentaar

Esiteks, tunneme kaasa õnnetuse pärast, mis nõudis selliseid “ohvreid”. Aga juhtida inimeste tähelepanu alumiselt näopoolelt ülemisele on kindlasti võimalik. Rõhutada oma silmu selliselt, et neilt ei saaks pilku pöörata, aitavad värvilised kontaktläätsed.

Need mitte ainult ei anna silmade loomulikule värvile intensiivsust, aga võivad ka seda kardinaalselt muuta. Rääkimata suurendavast mõjust, mille saavutate kandes 15 mm läbimõõduga (standardläätsed on 14,2 mm) kontaktläätsesid. Niisiis vaatame lähemalt läbi võimalikud valikud teie defekti maskeerimiseks.

Silmi rõhutavad läätsed

See on suurepärane valik neile, kes ei söanda võtta ette radikaalseid muutusi, kuna sellised läätsed elavdavad delikaatselt silmade värvi ilma drastiliste muudatusteta. Teie puhul (puudub mitte üks, vaid paar hammast) võib rõhutavate kontaktläätsede efekt olla liiga nõrkpilgu suult pikemaks ajaks eemale juhtimiseks. Sellised läätsesid võiks proovida ühendada koos suletud huultega, kuid milleks on vajalik selline ebamugavus?

Silma värvi muutvad kontaktläätsed

Värvilised läätsed
EyeSmile Readjusted Colors Cool Blue

Niisiis, parim valik on silmade värvi muutvad kontaktläätsed. Mida suurem on vajadus puuduste maskeerimiseks, seda kardinaalsem peaks olema värvimuutus. Kui olete sinisilmne, valige erkrohelised (nt EyeSmile Readjusted Colors Cool Green), kui olete pruunisilmsed, valige sinised kontaktläätsed (nt EyeSmile Readjustes Colors Cool Blue).

Võib-olla üllatab paljusid, kuid praegu on moes ebatavaliste värvide kontaktläätsed. Nii mehed, kui ka naised valivad julgelt Phantasee BigEyes Violet`i, mis annab silmadele maagilise lilla tooni. See on suurepärane võimalus saavutada pilk, millele on raske vastu panna. (Ühe lasuga kaks jänest;))

Silmi tumendavad kontaktläätsed

Värvilised läätsed
EyeSmile Outshined Colors Dolly Black

Kui olete heledasilmne, annavad pruuni või musta värvi kontaktläätsed (nt EyeSmile Outshined Colors) samuti oodatud efekti. Pilgule sügavust ja jõudu pakuvad tumedat värvi kontaktläätsed aitavad hüpnotiseerida läheduses olevate pilkusid ja juhtivad nende tähelepanu teie suult eemale. Niisiis, samal ajal te mitte ainult peida oma muutunud naeratust, aga saate ka kallutada vestluskaaslase enda poole.

Silmi suurendavad kontaktläätsed

Värvilised läätsed
Phantasee BigEyes Charming Blue

Ei ole tähtis, mis värv valida, 15 mm läbimõõduga värvilised läätsed annavad vikerkestale mahu, mis omakorda suurendab silmi visuaalselt. Ja kui raske on kõrvale suunata pilku suurtest, väljendusrikastest silmadest, kas pole? Sellise efekti annavad Phantasee BigEyes Charming või Phantasee BigEyes Awesome. Tuleb vaid silmi pilgutada ja kohe unustavad kõik, et teil on ka teised näoosad (nina, suu jne) – muljetavaldava suurusega silmad muutuvad atraktsiooni objektiks.

Niisiis, võimalused kasutada värvilised läätsed peitmisvahendina on tõeliselt laiad. Loodame, et te leiate endale parimat versiooni, mis aitab teil vabaneda sellest ootamatult tekkinud kompleksist.

P. S. Kommentaarides võib esitada küsimusi, millele me püüame ausalt vastata oma järgmistes veebilehe sissekandes. Ärge häbenege, küsige! 🙂

Leave a Reply