Ekraanitähed, kelle välimust muudavad kontaktläätsed

Millised ekraanitähed kannavad kontaktläätsi? Juba enam kui kümme aastat alatasa ekraanidele ilmuvad näitlejad ja teised kuulsused ei saa päevagi läbi ilma nägemise abilisteta. Oleme valmis Teile jutustama, kes on need kuulsad inimesed.

Robert Pattinson

Paljude noorte tüdrukute südamed alistanud näitleja Robert Pattinson ei ole ilmselt avaldanud ühte oma võlu väikest saladust – nimelt kontaktläätsed. Vähesed teavad, et enne filmi „Päikeseloojang“ täitis Robert Pattinson Cedric Diggory osa 2005 aasta Harry Potteri filmis. Näitleja saavutas suurima populaarsuse rolliga filmi “Päikeseloojang“ esimeses osas ja võib-olla kokkulangevus, aga võib-olla mitte, kui tema silmad muutusid sinisest pruuniks. Võluv näitleja kandis kontaktläätsi veel enne kuulsust toonud filmi, kuid kastanpruunid silmad parandasid märgatavalt mitte ainult nägemist vaid ka populaarsust.

Orlando Bloom

38 aastane briti näitleja, kellele tõid kuulsust sellised filmid nagu „Sõrmuste isand“ või “Kariibi piraadid“, selgus, et kannab kontaktläätsi. Ja need abistavad mitte ainult nägemise korrigeerimisel vaid muudavad ka silmade naturaalset värvi. Võib olla märkasite, et mõningates filmides Orlando silmade pruun värv muutus siniseks. Kuid muutunud silmade värv ei vähendanud näitleja võlu, aga enamus austajaid isegi ei märganud silmade värvi muutust.

Jennifer Aniston

Kas teate, et Rachel osatäitja – Jennifer Aniston seriaalis Sõbrad oli truu prillikandja enne kinokarjääri alustamist. Kuid see oli näitlejale takistuseks paljude filmirollide saamisel. Seetõttu sundis elu ise kontaktläätsi kandma. Käesoleval ajal võime enamuses filmides näha Jenniferi eresinist värvi läätsedega.

Ivanka Trump

Suurepärane ärinaine Ivanka Trump keerleb edukalt ilutööstuses. Ta omab luksuslikku juveeliehete liini, samuti laia, nimeliste käekottide liini. Pole imet, et see daam ei kohku ilu nimel tegema kõike mis võimalik, isegi laskma paari võõrkeha oma silmadesse. Ivanka Trump on üsna ebatavaline kontaktläätsede kandmise näide: tema naturaalne silmavärv on pruun, aga kontaktläätsi kannab ta ainult tumeda merevaigu värvi andva ääristuse tõttu..

Ühel või teisel põhjusel ei kaota kontaktläätsed populaarsust ka kuulsate inimeste seas. Kõik ju tahavad muutuda ja veidi uueneda. Ehk on aeg proovida?  Kes teab, võib-olla sobib pruun silmavärv Teile palju rohkem kui naturaalne roheline.

Leave a Reply