Värvilised kontaktläätsed – kardad, et näevad välja ebanaturaalsed?

Värvilised läätsed

Kontaktläätsede tööstuse uuendused pakuvad käesoleval ajal võimaluse kasutada neid mitte ainult nägemise korrigeerimiseks, vaid ka kujundada imidžit. Värviliste kontaktläätsedega võib teha silmade värvi palju heledamaks, tumedamaks või seda muuta.

00
Days
02
Hours
23
Minutes
16
Seconds

Värvilised kontaktläätsed on suurepärane viis omada soovitavat värvi silmi või oma silmade naturaalse värvi rõhutamiseks. Sellest võib saada välimuse ere detail. Kuid üsna sageli väldivad inimesed värvilisi läätsi, arvates, et need näevad välja tehislikud. Me eitame seda müüti! Anname mõned nõuanded, mis aitavad valida selliseid värvilisi läätsi, millega teie silmad näevad välja mitte ainult naturaalselt vaid ka säravad.

Naturaalsete värviliste läätsede liigid

Minimaalse nähtava värvivarjundiga

Vaevunähtava värvivarjundiga kontaktläätsed rõhutavad sinist või rohelist värvi. Läätse nähtav värvivarjund on üsna nõrk ja ei muuda drastiliselt teie silmade naturaalset värvi, kuid annab eksklusiivse varjundi. Lisaks sellele on neist läätsedest ka praktiline kasu – värvilist läätse on kergem näha, kui neid silma panete, välja võtate või leida, kui see maha kukub.

image2-300x189.jpg

Värvi rõhutavad

Värvi rõhutavad kontaktläätsed sobivad suurepäraselt neile, kes tunnevad rõõmu oma silmade naturaalsest värvist, kuid soovivad, et see oleks intensiivsem ja mahlakam. Tänu selle saavad rohelistest silmadest kui smaragdid, aga sinistest – nagu meri. Värvi rõhutavate läätsede värv katab kogu läätse ja on veidi tumedam kui vaevunähtava värvivarjundiga. Lisaks sellele on nendel läätsedel mitu värvivarjundit, jääb vaid üle valida endale sobiv.

image1-300x200

Üldised nõuanded

Soovides, et värvilised kontaktläätsed näeksid välja võimalikult naturaalselt, soovitame:

  • rõhutada vaid vikerkesta servi, sel juhul muutub Teie silmade naturaalne värv märgatavamaks ja eredamaks;
  • mitte kaugeneda liialt oma silmade naturaalsest värvist ja valida sarnane värvitoon. Kui teie silmad on taevasinised või sinised, valige halli või rohelise varjundiga lääts, kui pruunid – helepruun, meevärvi;
  • valige läätsed mis sobivad teie juuste või nahavärviga. Kui teie nahk on hele, ei soovitata kanda eriti tumedaid kontaktläätsi.

Ja kõige tähtsam nõuanne – mitte karta! Käesoleval ajal pakume palju erinevat värvi kontaktläätsi. Eksperimenteerige ja leidke sellised, mis sobivad kõige paremini Teie välimuse ja isikuga. Leidnud sobivad kontaktläätsed, ei taha te nendest lahkuda. Soovime edukat läätsede otsimist!

Leave a Reply