Värvilised kontaktläätsed „Phantasee“

Värvilised kontaktläätsed „Phantasee“ – olge kes iganes te olla soovite!

Värskeim uudis kontaktläätsete turul avaldab seda, et sõltumata sellest, kas geenide tulemusel on teie silmad taevasinised, pruunid või piimašokolaadi värvi, saab seda nüüd ilma vaevata muuta. Saate muuta oma silmade värvi selliseks, millest olete alati unistanud! Uued värvilised kontaktläätsed „Phantasee“ on valmis selleks, et muuta teie fantaasiad reaalsuseks. Nad on hästi läbi mõeldud disainiga, ning võimaldab teil luua ootamatu, vallatu, hämmastava imidži. Niisiis, rohkem sellest värvilisest uudisest.

Loomulikkus

Värvilised kontaktläätsed „Phantasee“
Värvilised kontaktläätsed „Phantasee“

Värvi jaotus kontaktläätsedes iseloomustab tooni kattuvust (overlaping), mis jäljendab omamoodi inimese silma vikerkesta.  Seega luuakse loomulik ilme, mis ei paista kunstlik. Ei ole vaja karta, et haarate ümbritsevate inimeste tähelepanu ebanaturaalsete nuku silmade tõttu.

Väljendusrikkus

Phantasee kontaktläätsesid, sõltumata nende värvist, iseloomustab tume kontuur läätse ümber. See annab silmadele heledust ja ekspressiivsust, mistõttu muutub pilk loomulikult sügavamaks ning väljendusrikkamaks. Seda efekti võib saavutada muutmata loomulikku silmade värvi. Selleks on ettenähtud Phantasee Natural Ring – musta värvi 15 mm äär, mis tõstab esile silmadele loomuliku ilu.

Suuremate silmade efekt

Värvilised kontaktläätsed „Phantasee“
Värvilised kontaktläätsed „Phantasee“

Paljud tihti unistavad suurtest silmadest millest on raske tähelepanu kõrvale juhtida. Seda on nüüd väga lihtne teostada. Kontaktläätsed Phantasee BigEyes Awesome ja Phantasee BigEyes Charming on 15 mm läbimõõduga. Kandes sellised kontaktläätsed silmad näevad välja palju suuremad ja pilk muutub lummavaks oma ulatuse ja sügavusega.

Värvide mitmekesisus

Neile, kellel on heledad silmad ja nad unistavad tumedadest silmadest või pruunsilmatele, kes soovivad heledust, sobivad suurepäraselt kontaktläätsed Phantasee BigEyes, mis hõlmavad tumedamaid värvipaleti värvitoone – (must (Black), pruun (Brown), helepruun (Sexy Brown), pähkel (Hazel)) ning ootamatu valik – lilla (Violet). See kindlasti aitab teil saada peotäheks.

Neile, kes unistavad mängulisest, pisut veetlevast sinisest või rohelisest silmade imidžist, võivad proovida glamuurseid Phantasee Glam läätsesid, mis on kas taevasinise värskusega (Aqua), ookeanisinise (Blue) või järve sügavust meenutavat rohelise (Green) värviga.

Maagilise pilgu mulje tekitavad hallid (Grey) läätsed, lisamahtu annavad kontaktläätsed Phantasee BigEyes Charming ja Phantasee BigEyes Awesome paletid. Viimases võib leida ka sooja ja sensuaalse meetooniga värvi (Honey).

Värvilised kontaktläätsed „Phantasee“
Värvilised kontaktläätsed „Phantasee“ ja „ColorVUE Trublends One-Day Rainbow Pack“

Uus imidž iga päev

TruBlends One-Day Rainbow Pack
TruBlends One-Day Rainbow Pack

Neile, kes ei ole jõudnud veel otsustada, mis silmavärvi nad sooviksid, on ka lahendus – TruBlends One-Day Rainbow Pack. See on ühepäevane kontaktläätsede pakend, mis sisaldab viite erinevat värvi kontaktläätsede paari. Need kontaktläätsed võimaldavad mitte ainult leida kõige sobivama värvi, vaid ka iga päev erinev välja näha, andes loomisel olevale imidžile uusi detaile.

Pakendis on kõige populaarsemad värvid: sinine (Blue), roheline (Green), hall (Grey), pähkel (Hazel) ja pruun (Brown) – nii, et valida midagi enda jaoks ei ole keeruline.

Nägemise korrigeerimine

Kõiki Phantasee värvilisi kontaktläätsed saab kasutada ka nägemise korrigeerimiseks, seda valides sobiva tugevusega kontaktläätsed.  Need, kes ei kannata nägemishäirest, neil tuleb valida kontaktläätsed -0,00 dioptri tugevusega.

Värvilised kontaktläätsed on võimalus muuta end erinevaks: mänguliseks sinisilmaks, salapäraseks rohelisilmseks, või siis hoopis veetlevaks pruunisilmseks. Kontaktläätsed Phantasee on veel üks viis muuta end täpselt selliseks nagu soovid.

Leave a Reply